Spauda apie mus

lapkričio 21, 2017

Brolius Lavrinovičius painioja net jų pačių žmonos ir vaikai

Į finalinį „Twins Peak 2017” renginį VCUP ketinę atvykti broliai, dėl įtempto treniruočių ir varžybų grafiko, matyt, nesuspės, tačiau Kšištofas ir Darjušas siunčia linkėjimus visiems konkurse dalyvaujantiems dvyniams ir įsteigė dvyniams specialius prizus „LA broliai 712”.

lapkričio 3, 2017

Dizainerės I.Dovydėnaitės patarimai: be ko neišsiversime šį rudenį.

Rinkdamasi naują pirkinį I.Dovydėnaitė pirmenybę teikia VCUP centre parduodamiems lietuviškų prekių ženklų gaminiams ir vadovaujasi taisykle „patogumas yra svarbiausia“.

spalio 26, 2017

Ketvirtajame Dvynių konkurse „Twins Peak 2017” laukiamas ketvertukas!

Finalinis „Twins Peak 2017” renginys vyks lapkričio 24 d. 18 val. VCUP pramogų erdvėje 5 aukšte. Dvyniai varžysis specialiose rungtyse, bus renkamos identiškiausios dvynių poros, dalijami apdovanojimai ir prizai.

spalio 10, 2017

Į Lietuvą ateinantys nauji prekių ženklai pastebėjo VCUP.

Ona Nevinskienė, VCUP vadovė, VŽ neatskleidžia, su kuriais rinkos naujokais sudarytos sutartys, tačiau sako, kad tai bus labai gerai žinomi prekių ženklai. „Netrukus duris atvers restoranas „London Grill“, jo plotas bus 350 kv. m, jis turės terasą, o ...

rugsėjo 14, 2017

Jurgis Brūzga donorystės akcijai #PADARYKTAI! dovanojo kraujo ir šimtą albumų.

Atlikėjas Jurgis Brūzga ketvirtadienį pakvietė vilniečius į kraujo donorystės akciją #PADARYKTAI!, vykusią Nacionalinio kraujo centro padalinyje, įsikūrusiame sostinės prekybos centre VCUP .

rugsėjo 14, 2017

Plaukų stilistas V. Gigevičius naujam kirpimui pasirinko vaistinę

Originaliais kirpimais kalnuose, oro balione, traukinyje ar net tiesioginio eterio metu garsėjantis vyras šį kartą nusprendė savo darbą atlikti „Eurovaistinėje“ prekybos centre VCUP.

Įkeliama...
Įvyko klaida. Pabandykite perkrauti puslapį.
How to enable JavaScript in your browser