Spauda apie mus

balandžio 7, 2017

Dizainerės Indros Dovydėnaitės patarimai, kaip atrodyti pavasariškai.

„Šis pavasaris man – naujas etapas, nes priėmiau prekybos centro VCUP mestą iššūkį ir ėmiausi ne tik drabužių ir aksesuarų meno, bet prie jų derinu ir daiktus,“ – sako I. Dovydėnaitė.

kovo 8, 2017

Kokią kavą labiausiai mėgsta lietuviai?

Kavos rinkos ekspertės žodžius patvirtina ir Vilniaus centre įsikūrusio prekybos centro VCUP direktorė Ona Nevinskienė: „Ši tendencija pradėjo ryškėti maždaug prieš ketverius metus. Tai pastebėję nusprendėme paankstinti kavinių darbo laiką, kad jos atsidarytų 8.00 val. ryto – gerokai anksčiau nei kitos prekybos centre įsikūrusios parduotuvės bei restoranai. Tada ankstyvą rytą užsukdavo vos keletas kavos mėgėjų, o dabar iki 10.00 val. kavinės per mėnesį įprastai parduoda beveik 2,8 tūkst. puodelių kavos, per metus – daugiau nei 33,5 tūkst. Prie to labai prisidėjo ir keletą metų taikoma speciali akcija, kai iki 10.00 val. populiariausių rūšių kava kainuoja 1 Eur.“

vasario 23, 2017

Dovana Lietuvos ligoniams – brolių pietiečių kraujas

„Atėjo apie 30 donorų  su pačiu ambasadoriumi Hasanu Mammadzada priešaky“, – per vakar surengtą akciją sakė VCUP Nacionalinio kraujo centro vadovė Joana Bikulčienė.

vasario 20, 2017

Veganai ruošiasi dar didesniam festivaliui. Laukia staigmenos

„Vegfest LT“ vasaros festivalis vyks birželio 10 d. Vilniuje, VCUP prekybos ir pramogų centro penkto aukšto lauko terasoje nuo 10 iki 18 val. Įėjimas nemokamas.

gruodžio 20, 2016

Dalykai, kuriuos privalote žinoti apie kalėdines dovanas.

Keletas patarimų, kurie dovanų pirkimą ir ruošimą pavers malonumu, o keitimosi metu neleis raudonuoti svečių akivaizdoje.

gruodžio 2, 2016

Vilniuje nutūpė didžiausias angelas

Daugiau nei prieš dešimtmetį Vilniaus angelų idėja kilo skulptoriui Vaidui Ramoškai. Menininkas džiaugiasi, kad šalia prekybos centro nutūpęs milžinas – jo karjeros viršūnė. Žinoma, tai savotiškas iššūkis, nes kūrinys dėl savo gabaritų vos tilpo dirbtuvėse, tačiau menininkui didžiausias džiaugsmas, kai gali realizuoti savo norus ir kūrybines idėjas“, – pasakoja V. Ramoška.

Įkeliama...
Įvyko klaida. Pabandykite perkrauti puslapį.
How to enable JavaScript in your browser