Spauda apie mus

vasario 23, 2017

Dovana Lietuvos ligoniams – brolių pietiečių kraujas

„Atėjo apie 30 donorų  su pačiu ambasadoriumi Hasanu Mammadzada priešaky“, – per vakar surengtą akciją sakė VCUP Nacionalinio kraujo centro vadovė Joana Bikulčienė.

vasario 20, 2017

Veganai ruošiasi dar didesniam festivaliui. Laukia staigmenos

„Vegfest LT“ vasaros festivalis vyks birželio 10 d. Vilniuje, VCUP prekybos ir pramogų centro penkto aukšto lauko terasoje nuo 10 iki 18 val. Įėjimas nemokamas.

gruodžio 20, 2016

Dalykai, kuriuos privalote žinoti apie kalėdines dovanas.

Keletas patarimų, kurie dovanų pirkimą ir ruošimą pavers malonumu, o keitimosi metu neleis raudonuoti svečių akivaizdoje.

gruodžio 2, 2016

Vilniuje nutūpė didžiausias angelas

Daugiau nei prieš dešimtmetį Vilniaus angelų idėja kilo skulptoriui Vaidui Ramoškai. Menininkas džiaugiasi, kad šalia prekybos centro nutūpęs milžinas – jo karjeros viršūnė. Žinoma, tai savotiškas iššūkis, nes kūrinys dėl savo gabaritų vos tilpo dirbtuvėse, tačiau menininkui didžiausias džiaugsmas, kai gali realizuoti savo norus ir kūrybines idėjas“, – pasakoja V. Ramoška.

spalio 6, 2016

Rudenį pasitikite stilingai ir neišlaidaujant (stilisto patarimai)

Ne vienas stilistas patvirtins – užtenka garderobą papildyti vos keliomis šį sezoną madingomis detalėmis ir gausite norimą rezultatą – atrodysite naujai ir stilingai, o svarbiausia – išvengsite nereikalingų išlaidų.

liepos 27, 2016

Vasarą labiausiai vilioja restoranų lauko terasos.

„Šiltų dienų mūsų šalyje ne tiek ir daug, tad žmonės susitikimams su draugais ir artimaisiais mieliau renkasi restoranus su terasomis – pranešime spaudai sakė sostinės prekybos centro VCUP, kuriame restoranai su terasomis užima daugiau nei 2 tūkst. kv. metrų plotą, vadovė Ona Nevinskienė.

Įkeliama...
Įvyko klaida. Pabandykite perkrauti puslapį.
How to enable JavaScript in your browser