Ноябрь 8, 2017

Progresiniai akinių lęšiai pigiau!

Su vienais akiniais puikiai matykite tiek į tolį, tiek iš arti! Tik dabar — populiariausiems progresiniams lęšiams speciali OPTIO kaina, perkant akinius:

  • LTL 1.5 UC — 56,00 Eur* (ankstesnė kaina 80 Eur)
  • KODAK Precise 1.5 Clear — 112,00 Eur* (ankstesnė kaina 1600 Eur)
  • KODAK Easy Lens Digital 1.5 Clear — 135,80 Eur* (ankstesnė kaina 194 Eur)
  • KODAK Unique-Digital Freeform 1.5 Clear — 149,80 Eur* (ankstesnė kaina 214 Eur)
  • Kitiems progresiniams akinių lęšiams net 20 % nuolaida*!

Progresiniai lęšiai — tinkamiausia regėjimo korekcijos priemonė, garantuojanti puikią matymo kokybę įvairiais atstumais: žiūrint į tolį, vidutiniu atstumu ir skaitant. Visa tai — vieneri akiniai! Nuo šiol galėsite rinktis išskirtinai kokybiškus ir pagal pažangias technologijas pagamintus mūsų optikose populiariausius „KODAK Precise 1.5 Clear», „KODAK Easy Lens Digital 1.5 Clear» arba „KODAK Unique-Digital Freeform 1.5 Clear» progresinius akinių lęšius net su 30 %* nuolaida, o jei išsirinksite kitus progresinius lęšius — jiems pritaikysime net 20 %* nuolaidą!

 

Nepraleiskite puikios progos ne tik įsigyti naujus akinius, bet ir sutaupyti, „OptiO» rekomenduoja: geram matymui ir maksimaliam Jūsų komfortui kasdien rinkitės progresinius akinių lęšius!

 

* Nuolaidos akinių lęšiams taikomos perkant akinius. Daugiau informacijos apie progresinių lęšių kainas ir akcijos sąlygas teiraukitės optikos salonе 3-me aukšte.

Prekybos centras VCUP_Optio_akiu lesiams nuolaida_t

How to enable JavaScript in your browser