Пресса о нас

Январь 25, 2018

Kavinių segmentas vėl kilstelėjo VCUP rezultatus.

„Turime visus didžiausius restoranų operatorius šalyje, o jų apyvartos nuolat kyla. Ši zona puikiai tenkina sparčiai besivystančios dešiniosios Neries krantinės poreikius – aplink daug modernių biurų, šiltuoju metų laikotarpiu čia būna laisvalaikį leidžiančių miestiečių“, – sako p. Nevinskienė. Jos vertinimu, 2017 m. kavinių segmentas pasiekė savo viršūnę, dabar bus siekiama išlaikyti pasiektą lygį.

Декабрь 13, 2017

Dekoratorės pataria, kaip papuošti namus: pagrindiniai dekoro akcentai ir spalvos

Tai, kad šiais metais daug dėmesio skiriama mieloms jaukioms detalėms, pastebi ir prekybos centro VCUP generalinė direktorė Ona Nevinskienė: „Daugiausia dėmesio skiriama eglutės žaisliukams – jais ne tik puošiami savi namai, bet jie taip pat kolekcionuojami ar dovanojami kaip smulki kalėdinė dovana.

Ноябрь 21, 2017

Brolius Lavrinovičius painioja net jų pačių žmonos ir vaikai

Į finalinį „Twins Peak 2017” renginį VCUP ketinę atvykti broliai, dėl įtempto treniruočių ir varžybų grafiko, matyt, nesuspės, tačiau Kšištofas ir Darjušas siunčia linkėjimus visiems konkurse dalyvaujantiems dvyniams ir įsteigė dvyniams specialius prizus „LA broliai 712”.

Ноябрь 3, 2017

Dizainerės I.Dovydėnaitės patarimai: be ko neišsiversime šį rudenį.

Rinkdamasi naują pirkinį I.Dovydėnaitė pirmenybę teikia VCUP centre parduodamiems lietuviškų prekių ženklų gaminiams ir vadovaujasi taisykle „patogumas yra svarbiausia“.

Октябрь 26, 2017

Ketvirtajame Dvynių konkurse „Twins Peak 2017” laukiamas ketvertukas!

Finalinis „Twins Peak 2017” renginys vyks lapkričio 24 d. 18 val. VCUP pramogų erdvėje 5 aukšte. Dvyniai varžysis specialiose rungtyse, bus renkamos identiškiausios dvynių poros, dalijami apdovanojimai ir prizai.

Сентябрь 14, 2017

Jurgis Brūzga donorystės akcijai #PADARYKTAI! dovanojo kraujo ir šimtą albumų.

Atlikėjas Jurgis Brūzga ketvirtadienį pakvietė vilniečius į kraujo donorystės akciją #PADARYKTAI!, vykusią Nacionalinio kraujo centro padalinyje, įsikūrusiame sostinės prekybos centre VCUP .

Загрузка
There was an error. Try reloading page.
How to enable JavaScript in your browser