Пресса о нас

Ноябрь 21, 2017

Brolius Lavrinovičius painioja net jų pačių žmonos ir vaikai

Į finalinį „Twins Peak 2017” renginį VCUP ketinę atvykti broliai, dėl įtempto treniruočių ir varžybų grafiko, matyt, nesuspės, tačiau Kšištofas ir Darjušas siunčia linkėjimus visiems konkurse dalyvaujantiems dvyniams ir įsteigė dvyniams specialius prizus „LA broliai 712”.

Ноябрь 3, 2017

Dizainerės I.Dovydėnaitės patarimai: be ko neišsiversime šį rudenį.

Rinkdamasi naują pirkinį I.Dovydėnaitė pirmenybę teikia VCUP centre parduodamiems lietuviškų prekių ženklų gaminiams ir vadovaujasi taisykle „patogumas yra svarbiausia“.

Октябрь 26, 2017

Ketvirtajame Dvynių konkurse „Twins Peak 2017” laukiamas ketvertukas!

Finalinis „Twins Peak 2017” renginys vyks lapkričio 24 d. 18 val. VCUP pramogų erdvėje 5 aukšte. Dvyniai varžysis specialiose rungtyse, bus renkamos identiškiausios dvynių poros, dalijami apdovanojimai ir prizai.

Сентябрь 14, 2017

Jurgis Brūzga donorystės akcijai #PADARYKTAI! dovanojo kraujo ir šimtą albumų.

Atlikėjas Jurgis Brūzga ketvirtadienį pakvietė vilniečius į kraujo donorystės akciją #PADARYKTAI!, vykusią Nacionalinio kraujo centro padalinyje, įsikūrusiame sostinės prekybos centre VCUP .

Сентябрь 14, 2017

Plaukų stilistas V. Gigevičius naujam kirpimui pasirinko vaistinę

Originaliais kirpimais kalnuose, oro balione, traukinyje ar net tiesioginio eterio metu garsėjantis vyras šį kartą nusprendė savo darbą atlikti „Eurovaistinėje“ prekybos centre VCUP.

Август 8, 2017

Nustokite į sveiką gyvenseną žiūrėti rimtai. 3 paprasti žingsniai pradėti.

Turbūt dažnas paklaustas, kas yra sveika gyvensena, pradėtų vardyti – tai subalansuota mityba, fizinis aktyvumas, poilsis ir t. t.

Загрузка
There was an error. Try reloading page.
How to enable JavaScript in your browser