I-IV 10:00-24:00
V-VI 10:00-01:00
VII 10:00-23:00

 

CAN CAN PIZZA restoranas

Can Can pizza – vienas populiariausių restoranų tinklų Lietuvoje.

Restoranų tinklas „Can Can pizza“ svečiams siūlo greitai pateikiamas ir kokybiškas picas bei tradicinius lietuviškus patiekalus. „Can Can pizza“ galite paskanauti beveik 40 rūšių picų ir daugiau kaip 70 kitų patiekalų: ragauti įvairių užkandžių ir salotų, užsisakyti karštų žuvų, vištienos, mėsos ar miltinių patiekalų bei mėgautis gardžiais desertais.

Asortimentas atnaujinamas sezono naujienomis, skubantiems siūlomi dienos pietūs iš „Meniu greitai“ valgiaraščio, o mažųjų svečių visada laukia „Vaikų meniu“ specialūs patiekalai, žaidimai ir prizai.

Siūlome naudotis „Can Can pizza“ lojalumo programa ir įsigyti „Can Can pizza“ nuolaidų kortelę. „Can Can pizza“ nuolaidų kortelės turėtojui suteikiama nuolatinė 20% nuolaida patiekalams bei gėrimams. Nuolaida yra ne kaupiama ateities pirkimams, o pritaikoma nedelsiant. Nuolat vykdomos akcijos ir pateikiami specialūs pasiūlymai tik kortelės turėtojams.

Siekiant sukurti gerą nuotaiką, svečiams, nuolat organizuojami renginiai: gyvos muzikos koncertai, karaoke vakarai ir Preparty su DJ-jais. Rengiami konkursai ir žaidimai vaikams, sporto varžybų transliacijos. „CanCan pizza“ restorane siūlome švęsti gimtadienius, įmonės vakarėlius ir kitas šventes.

Laukiame Jūsų „Can Can pizza“ restorane!

How to enable JavaScript in your browser