rugpjūčio 7, 2017

VITRINAPRO / NAUJIENOS VYRAMS

Vinte Vintages Beard Oil 100 ml – istorija dvelkiančiam vyriškumui puoselėti. Profesionalios kokybės barzdos aliejus su jojoba, suteiks Jūsų barzdai išskirtinį drėkinimą ir natūralų žvilgesį.

Pagaminta Jungtinėje Karalystėje.

Kaina: 8,10 Eur.

Vinte Vintages Beard Balm 125ml – barzdos švelnumo paslapties kodas – barzdos balzamas, suteiks ypatingo minkštumo ir švelnumo Jūsų barzdai, kodėl nenustebinus švelnumu savo moters?

Pagaminta Jungtinėje Karalystėje.

Kaina: 13,50 Eur

Salerm Homme mat control cream 50ml – skubantiems ir stilingiems vyrams, matinis kremas, idealiai tinkantis ilgesnių plaukų modeliavimui, suteikiantis natūralią išvaizdą ir visas sąlygas vos per kelias minutes pakeisti įvaizdį – kartais to tikrai prireikia, kai skubi iš vieno susitikimo į kitą.

Pagaminta – Ispanijoje

Kaina – 6,86 Eur

Keller Beard&Mustachbarzdos ir ūsų šepetys su natūraliais šerno šereliais, kriaušės medienos, impregnuota aliejais, patogaus dydžio rankena, tilps ir į kosmetinę ir į sportinę rankinę, puikus palydovas kasdienėje plaukų, barzdos ir ūsų priežiūroje. Vokiškas pastabumas detalėms ir profesionali kokybė.

Pagaminta -Vokietijoje

Kaina – 12,50

IPPA šepetėlis barzdai – kad kasdienės procedūros būtų dar kokybiškesnės, greitesnės ir malonesnės. Šepetėlis barzdai su natūraliais šereliais ir medine rankena.

Užtikrintas ilgaamžiškumas ir itališkas stilius.

Pagaminta – Italijoje

Kaina – 13,90 Eur

L’Erboristica shampoon & gel – dar daugiau energijos ir greičio duše. Šampūnas ir dušo gelis viename, su ginkmedžio ekstraktu ir pantenoliu, drėkina, gaivina, tonizuoja Jūsų plaukus ir kūną.

Pagaminta – Italijoje

Kaina – 8,50 Eur

 vitrina_s2_900x900

How to enable JavaScript in your browser