Archives

Nauja parduotuvė – Le Pont

„Le Pont “ skyriuje rasite „Castelbel“ ir „Portus Cale“ prekės ženklais pažymėtų puikių Portugališkų tualetinių muilų bei kitų namams (žvakių, kvapnių maišelių, difuzorių, purškiamų kvapų namams) ir kūnui skirtų pabangaus kvapo prisotintų produktų (rankų kremų, kūno losjonų, dušo gelių, skutimosi muilų). „Castelbel“ – pagaminta su meile  

Prekybos centras VCUP. Alanas Dzeranovas. Burokų treniruotė.

Burokų treniruotė | Kolekcija gausėja ir netrukus jau kasdien galėsite daryti vis kitą treniruotę. Argi tai nenuostabu? Sakoma, kad Vasarai reikia ruoštis rudenį ir žiemą, tačiau VCUP ir MyHero! sako, kad žmogus turi būti fiziškai aktyvus ištisus metus ir galvoti tik apie puikią savijauta. Burokų treniruotė kartu su Alanas Dzeranovas – puiki metabolizmo bomba. Kodėl Burokai? Atsakys […]

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę | IDĖJOS VAKARIENEI

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę | Kai už lango merkia lietus, svajojam apie jaukią, skanią vakarienę mielų žmonių apsuptyje. Daiktai gražiai vakarienei iš Gerduva, Žana, Gėlės ir manufaktūra, ALIEJUS, Livinn – sveiki produktai, DŽIUGAS, Knygynas „Pegasas“, Vynoteka.  

Šventės artėja

Artėja šventinis metas, pasirūpinkim namų jaukumu ir detalėmis, kurios kuria gerą šventinę nuotaiką. Prekės iš parduotuvių: Knygynas Pegasas, Gėlės ir manufaktūra, Gerduva, Ugnies spalvos, Dovanų pasaulis, MK tekstilė, Įspūdžių studija, Hobi centras.  

Prekybos centras VCUP. Alanas Dzeranovas. Ledo ritulio treniruotė.

Ledo ritulio treniruotė | Vis daugiau žmonių sportuoti pritraukiantis ledo ritulys tampa vis populiaresnis. Tad pasiruošimas šiai sporto šakai tebūnie irgi matomas. Treniruotė su savo kūno svoriu ir ritulininkui, ir eiliniam nuostabiam žmogui. Mėgaukitės judesių įvairove ir naudokite palengvinimus, jeigu sunku. Sportuojam su Alanas Dzeranovas, MyHero, #Myheropataria.  

Hot & Tasty by “Charlie pizza” – karšti gėrimai kiekvienam skoniui ;)

Hot & Tasty by “Charlie pizza” – karšti gėrimai kiekvienam skoniui 😉 Haujienų asortimento teiraukitės picerijoje.

ŠILTAS AZIJOS PRISILIETIMAS

ŠILTAS AZIJOS PRISILIETIMAS   Šiltas Azijos prisilietimas sušildys ne tik kūną bet ir sielą. Atrask naujus arbatų skonius „Manami“ restorane!

Atidarytas naujas RESTORANAS!

Šiandien duris atvėrė naujas restoranas GRILL LONDON. GRILL LONDON – ant žarijų kepamų patiekalų restoranų tinklas, pamėgtas lankytojų dėl išskirtinio, atsakingo požiūrio į maisto kokybę.

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę | Rudiniškas savaitgalis.

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę | Pasvajokim apie tingų rudenišką savaitgalį, kai įsisupus į pledą norisi megzti, skaityti ir sužaisti šachmatų partiją su mylimu žmogumi.  Prekės iš Knygynų tinklas „Pegasas“, Žaislų planeta, Verlapai, Hobi centras, Gėlės ir manufaktūra, Skonis ir kvapas, TOPO CENTRAS, Įspūdžių studija, Šokolado meistrai, Merkys.  

Prekybos centras VCUP. Alanas Dzeranovas. Kombinacijų treniruotė. 

Kombinacijų treniruotė | Tai treniruotė iš daugybės judesių vienu metu. Žiūrim ir sportuojam su Alanas Dzeranovas, MyHero, #Myheropataria.