Archives

NAUJIENA – šokių studija INDANCE pristato pirmadienio rubriką

Ar žinote, kuri iš žemiau išvardintų salsos rūšių yra nevalgoma? • Salsa roja • Salsa verde • Salsa criolla • Salsa cubana • Salsa fresca • Salsa cruda • Salsa negra Hmm… kosmosas? Nieko baisaus! Tiesiog trumpiausiu keliu užsukite į VCUP įsikūrusią INDANCE Entertainment ir patirkite tai savo akimis ir kūnu  Pradėkite nuo INDANCE ir daugiau […]

Nauja grožio Eurovaistinė atidaryta!

– iame aukšte duris atvėrė nauja, erdvi GROŽIO EUROVAISTINĖ. Įvertinkit ir užsukit nemokamų procedūrų ir konsultacijų!

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę | Naujo sezono startas

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę | Naujo sezono startas, daiktai turi jungtis tarpusavy ir derėti. Turėkite keletą tinkančių daiktų ir derinkite juos. Derinam rudeniškas pastelines spalvas iš naujų kolekcijų MOSAIC, Savitas Stilius, Utenos trikotažas, 8ToGo, Optio optika, Fashion Zone,  Cindi, Jakas, Šai avalynė, Marli woman, Agmanta.

CANCAN PIZZA | Nauji Dienos Pietūs!

Pietauk skaniai! Naujas pietų meniu visose picerijose CANCAN PIZZA. Kiekvieną dieną rinkis iš 3 patiekalų. CANCAN PIZZA – naujos kartos picerija!

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Naujas sezonas startuoja su naujais įspūdžiais ir draugais. Bet noras gyventi gražiau išlieka visada! 👌Daiktai iš parduotuvės MK tekstilė,  PIN PIN, KIKA, Deichmann , Verpalai, Gėlės ir manufaktūra, Altaima, Kelionių opera.

Trespass jau VCUP !

Trespass kuria ir gamina aukštos kokybės aktyvaus laisvalaikio aprangą, avalynę bei aksesuarus jau nuo 1938 m. Tai funkciniai, madingi, inovatyvius rūbai visai šeimai, skirti laisvalaikiui, kelionėms ir sportui.

Su Mokslo ir žinių diena!

Su Mokslo ir žinių diena!

Rudeniškos naujienos!

Rudeniškos naujienos! Indų saloną ŽANA jau pasiekė vokiečių gamintojo Leonardo rudens naujienos. Rudeniškų spalvų bei madingai auksu ir variu tviskančios voveraičių statulėlės, lėkštutės, žvakidės, patogios etažerės – suteiks jūsų stalui išskirtinumo. Serviruokite rudens gėrybes stilingai! Puoškite savo namus jaukiomis sezoninėmis detalėmis!

Projektas Vasaros lėkštė. Tortilija

Ar jaučiat??? Artėjaaaaaa!!! Kiekvienam doram lietuviui – šiandien – didi diena!!! Ir ji tikrai mūsų neužklups nepasiruošusių 😊 Skanaus!!!    

Sezoninės spalvos ant jūsų valgomojo stalo!

Valgymas, gėrimas, stalo dekoravimas visada buvo tiesiogiai susijęs su porceliano ir keramikos formomis. ASA Selection tikslas yra užtikrinti kolekcijų kokybę ir derinti jų estetiką prie kintančių kulinarijos reikalavimų. Gamintojas ASA Selection didžiuojasi ypač garsiu GERMAN BRAND AWARD 2016 apdovanojimu. Indų salonas ŽANA pristato šio vokiečių gamintojo naują porcelianinių indų kolekciją – ASA Saisons. Tai paprasto, […]