Archives

Pasiruošimas Motinos dienai

Pasiruošimas Motinos dienai | Pati atsakingiausia diena metuose. Švenčių organizatorė Diana Sugintienė siūlo ramiai prisėsti ir pagalvoti, kuo galėtume nustebinti žmogų, kuris suteikė Jums gyvybę. Gal kažką pagaminkime savo rankomis? Ir čia Jums į pagalbą skuba knygynas „Pegasas“. O kad laikas neprailgtų, pasimėgaukime saldumynais iš parduotuvės „Šokolado meistrai“.

NAUJAS MENIU jau „Charlie pizza“ picerijoje!

NAUJAS MENIU jau „Charlie pizza“ picerijoje! Charlie pizza Skanūs atradimai!

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Aksesuarai

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Mados tendencijos atneša daug formų, siluetų. Bet kartais galima pažaisti  aksesuarais ir taip atnaujinti įvaizdį. Šio pavasario neatsiejami aksesuarai: kuprinė, storapadžiai ir akiniai poliarizuotais stiklais. Pasikeiskite neatpažįstamai panaudoję visus tris, bet pakaktų ir vieno.

Šv. Velykų stalo dekoravimas, pagal švenčių planuotoją Dianą Sugintienę.

Šv.Velykų stalo dekoravimas. Pasitikime šv.Velykas geros nuotaikos ir stalą papuošę ne tik pagrindiniu Velykų akcentu – kiaušiniais, bet ir atminkime, kad vėl madoje krištolas! Švenčių planuotoja Diana Sugintienė ir dekoruotoja Žydrė Lataitienė dekoravo stalą, kuris maloniai nustebins svečius spindinčiais indais iš Gerduva ir pradžiugins mažuosius skaniais saldėsiais iš Mažoji Ragainė. Gražių švenčių!  

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę|

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Svarbiausia saikas. Estetiką galima sukurti ir minimaliomis priemonėmis. Ne visada būtina spalvinti kiaušinius, galima susikurti ir šventę sau! Skanios arbatos ir gražios šventės.

Darbo laikas švenčių dienomis.

      DARBO LAIKAS ŠVENČIŲ DIENOMIS: – balandžio 16 d. prekybos centras nedirbs. – kitomis dienomis dirbs įprastu darbo laiku.

A&G švenčia 20metų jubiliejų. Visą mėnesį DOVANOS IR STAIGMENOS.

A&G švenčia 20metų jubiliejų. Visą mėnesį DOVANOS IR STAIGMENOS. Užsuk pas mus. A&G-RINKTINIAI BATAI.

Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru

Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Dvidešimties atspalvių paletėje – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų spalvų, taip pat juoda ir šventinės sidabrinė bei auksinė. Priemonė labai švelni ir tinkama jautriai vokų odai, lengvai ir tolygiai dengiasi, gerai pasiskirsto ir išlieka. Uoga Uoga šešėliai […]

NAUJIENA VILNIAUS – NEALKOHOLINIS!

0,0 % alkoholio – 100 % skonio pojūčių! Vilniaus nealkoholinis alus – ypač gaivus ir lengvas, matinis dėl neatskirtų alaus mielių, pasižymintis tiršta balta puta… Bokalas šalto nealkoholinio alaus puikiai numalšins troškulį, tačiau neapsvaigins. Išskirtinė ir unikali nealkoholinio alaus linija 0,33 l stiklinėje taroje – tik nuo 0,57€ + 0,10!  

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę|

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Kaip ir drabužių, interjero, stalo dekoravimas itin svarbus. Ant stalo šį sezoną dominuoja rožinė spalva. Rožiniai akcentai tinka su dominuojančia žaluma, bundančia gamta. Gero apetito ir nepramiegam! Detalės : ŽANA , Knygynas „Pegasas“ , Gėlės ir manufaktūra, Skonis ir kvapas, Įspūdžių studija, Erdesa, Fashion Zone , Merkys.