Archives

VCUP Naujiena I Džiugi žinia! Šiandien atsidarė Grill London terasa!

Kai šilti orai, tai bendrauti ir užkąsti norisi tik lauke, žiūrint į nuostabų senamiesčio vaizdą. Grill London terasa, 3 aukštas Tai ką valgome šiandien?  

Stilius ir gyvenimo būdas | Lagaminas kelionei!

Mes jau susipakavome lagaminą kelionei, o jūs? Prekės iš parduotuvių: Goldenpoint,  PEPCO, MOSAIC, TOPO CENTRAS, Sporto stilius, Kelionių opera, Šeši dvylika drabužiai.

20 kavinių ir restoranų, bei 7 lauko terasos!

VCUP pirkėjai dairydamiesi pirkinių gali atsipūsti ir aplankyti  20 kavinių ir restoranų, net 7 lauko terasas, kuriose atsiveria nuostabus vaizdas į nepakartojamąjį senamiestį. Kiekviename prekybos centro aukšte galima rasti po jaukią vietelę išgerti kavos, skaniai užkąsti ar susitikti su draugais.  

Stilius ir gyvenimo būdas | Aktyviam savaitgaliui.

Vingio parkas, riedučiai ir poilsis. Jūs pasiruošę aktyviam savaitgaliui? Prekės iš: WinnerSport, Sporto stilius, TOPO CENTRAS, Narvesen Lietuva.

Nauja parduotuvė | Swiss Watch Gallery

Swiss Watch Gallery – tai nauja kokybiškų šveicariškų laikrodžių parduotuvė. Salone rasite platų vyriškų ir moteriškų laikrodžių, tokių kaip: Tissot, Certina, Rodania, Candino, Manfred Cracoo, Swiss Military by Chrono ir Wenger asortimentą. Apsilankykite parduotuvėje 3 – iame aukšte.

Kavinės BE GRYNŲ!

Tokią drąsią ir progresyvią naujovę pristato Huracán Coffee. Jie tiki, kad ateityje bus atsiskaitymas tik kortele, todėl tapo pirmuoju tinklu Lietuvoje, kuris nebepriima grynųjų pinigų. Taip patogu  ir greita!

Stilius ir gyvenimo būdas | Vasara su savimi atsineša ir daug ypatingų švenčių.

Ateik ir pasipuošk VCUP centre!  Prekės iš Optio optika, Deichmann, FamClub, Lelija

Nauja treniruotė su MyHero ir Alanas Dzeranovas |

Šiandien siūlome smagų supersetą su hanteliais. Pažiūrėkite, o dar geriau sportuokime!  

„KARL LAGERFELD + MODELCO“ makiažo kolekcija

KARL LAGERFELD + MODELCO“ KOLEKCIJĄ SUDARO DAUGIAU NEI 50 KOSMETIKOS PRIEMONIŲ, SKIRTŲ VEIDO, AKIŲ IR LŪPŲ MAKIAŽUI, TAIP PAT ĮVAIRŪS AKSESUARAI. „LIP LIGHTS“ LŪPŲ DAŽŲ, LŪPŲ BALZAMO IR MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ RINKINIŲ PAKUOTES PUOŠIA KARLO LAGERFELDO PROFILIO SILUETAS. Kolekcija yra riboto leidimo ir pagaminta ekskliuzyviai tik DOUGLAS tinklui.  

Stilius ir gyvenimo būdas | Mažosios princesės spalvotasis rinkinys.

Mažosios princesės spalvotasis rinkinys. Prekės iš Cindi papuošalai, Utenos trikotažas, Deichmann, PEPCO Lietuva, Šventinės prekės PIN PIN, Žaislų planeta, Pėdkelnių visovė.