Archives

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Piknikas.

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Piknikas. Jis gali būti įvairiausios tematikos ir nuotaikos: ekstravagantiškas, žaismingas, pankiškas, šeimyniškas…  Svarbiausia kuo daugiau ir įvairiau, nes vasara trumpa!

Projektas VASAROS LEKŠTĖ| Kotletukai

Kada gaminsite ką nors vaikams???  – klausiat mūsų… Pažadame – šį ketvirtadienį tai, kas džiugins mamos širdį ir vaikų pilvukus. O tėčiai? Tėčiai (kaip visada 😊) mielai suvalgys tai kas liks…jei liks 😊 O gal iškart gaminame daugiau? Pažadėtasis receptas mažiesiems keliauja Jums kartu su priminimu: mažieji mėgsta valgyti pirštukais – LEISKITE JIEMS DARYTI TAIIII! […]

Sveikos gyvensenos rubrika #MyHeroPataria! Pradedam sportuoti!

Pradedam sportuoti! @IgnasBakėjus, MyHero, Alanas Dzeranovas, rubrikoje #MyHeroPataria pataria! https://www.youtube.com/watch?v=gXB-uYJjpGU&list=UUFE_EKQnoHhaS2eWFYbSbOg&index=3              

CAN CAN PIZZA I Nauji Dienos Pietūs!

Pietauk skaniai! Naujas pietų meniu visose picerijose CANCAN PIZZA. Kiekvieną dieną rinkis iš 3 patiekalų. CANCAN PIZZA – naujos kartos picerija.

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Smagu šventes švęsti vasarą!

Stilius pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Smagu šventes švęsti vasarą! Šventės turi būti ir skanios ir gražios. Nepamirškite smulkmenų ir dovanėlių svečiams. Jos kuria gerą nuotaiką. Daiktai iš Gėlės ir manufaktūra, Žana, Knygynas „Pegasas“, DONUT LAB, PIN PIN, TOPO CENTRAS, Majai, Vero Cafe, Dovanų pasaulis, Šokolado meistrai,  Mažoji ragainė.

Projektas VASAROS LĖKŠTĖ| Uogos…uogos

Projektas VASAROS LĖKŠTĖ| Uogos…uogos Uogos…uogos ir dar kartą uogos!!!! Ant jūsų stalo taip pat?:) Kaupiam vitaminus visiems metams, o tiems, kas nepatingės ir pasisukios virtuvėje… puikaus deserto receptas,) gaudykit!  

Sveikos gyvensenos rubrika #MyHeroPataria! Sportas. Mityba. Sąmoningumas

Sveikos gyvensenos rubrika #MyHeroPataria! Sportas. Mityba. Sąmoningumas Kas nori jaustis sveikesnis ir laimingesnis? Atsakymai kiekvieną pirmadienį naujoje MyHero, Alanas Dzeranovas, rubrikoje #MyHeroPataria. Pradedam!  

Nuotaikingos Valstybės šventės, primenančios didingą Lietuvos praeitį! ️

Nuotaikingos Valstybės šventės, primenančios didingą Lietuvos praeitį!  ️

Stilius, pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Artėja Lietuvos Valstybės diena.

Stilius, pagal dizainerę Indrą Dovydėnaitę| Artėja Lietuvos Valstybės diena. Smagu, kai švenčiame ir džiaugiamės. Turim daug puikių dovanų pagamintų Lietuvoje! Dovanokime, švęskime ir džiaukimės! Dovanos iš Džiugas, Knygynas PEGASAS, Gėlės ir manufaktūra,  Maxima, Vynoteka, Aliejus, Livinn- sveiki produktai, Vilniaus alus, Dovanų šalis.  

VCUP pristato naują sveikos gyvensenos rubriką. Ekspertas Alanas Dzeranovas.

Mielieji, pristatome naują sveikos gyvensenos rubriką #MyHeroPataria! ekspertai pataria| VCUP seniai brandino mintį prisidėti prie savo bendruomenės sveikatinimo. Kadangi MyHero turi panašią bendruomenę ir per 6 metus sukauptą patirtį, vedant savo bedruomenę sveikos gyvensenos keliu per Sportą Mitybą bei Sąmoningumą, jie su malonumu sutiko bendradarbiauti ir įkvėpti žmones sveikiau gyventi. Tikimės, kad MyHero, MyHero Mityba, Alanas Dzeranovas bei VCUP bendras darbas dar […]