Archives

Didysis PEPCO atidarymas

Peržiūrėkite atidarymo akimirkas ir užsukite! Daugiau už mažiau… KASDIEN!    VCUP nuotraukos  (Natalijos Rancevos nuotraukos).

Stilius ir gyvenimo būdas | Terasos atidarymas

Stilius ir gyvenimo būdas | Kai pavasaris toks gaivus ir šiltas, mes tariame didelį TAIP jau atidarytoms VCUP lauko terasoms!🌞 Daiktai iš Žana – Indų salonų tinklas, MOSAIC, Gerduva, Crustum, Maxima LT, Fashion Zone papuošalai, MK tekstilė.

NAUJIENA VILNIUJE

Kviečiame visus apsilankyti naujoje PEPCO parduotuvėje prekybos centre VCUP. Pirmoji parduotuvė Vilniuje atidaroma jau šį ketvirtadienį, balandžio 19 d., 10 val.!

Ekologiški, švieži, tik saulėje sunokę apelsinai!

Pietų Sicilijoje ekologiškame sertifikuotame ūkyje užauginti švieži apelsinai. Tik saulėje sunokę! Nuskinti 2018 m. balandžio 3 d. Šie vaisiai yra ne tik nepurkšti fungicidais, kurie naudojami siekiant ilgai išlaikyti prekinę išvaizdą, bet taip pat augimo metu medžiai, žiedai ir vaisiai neapdorojami pesticidais, augimo hormonais ar kitomis cheminėmis priemonėmis, kaip įprastai auginami vaisiai. Auginimą ir laikymą […]

Prekybos centras VCUP. Alanas Dzeranovas. 1 minutė darbo, 1 minutė poilsio

Nauja treniruotė su MyHero ir Alanas Dzeranovas | Šiandien mes nemedituosim: 1 minutė darbo, 1 minutė poilsio    

MANAMI | Kelionė po neragautą Vietnamą

MANAMI Kelionė po neragautą Vietnamą Vietnamo naujienos

Stilius ir gyvenimo būdas | Sakote gražiai atrodyti sporto salėje iššūkis?

Stilius ir gyvenimo būdas | Sakote gražiai atrodyti sporto salėje iššūkis? Pristatome šio sezono madingą ir patogų derinį treniruotėms. Daiktai iš Sporto stilius, WinnerSport, Alpine PRO Lietuva, Trespass Lietuva, TOPO CENTRAS.  

Prekybos centras VCUP. Alanas Dzeranovas. 5 minutės – 2 pratimai.

Nauja treniruotė su MyHero ir Alanas Dzeranovas | 5 minutės – 2 pratimai. Pasitinkam pavasarį su judesiu!  

NAUJA PAVASARIO KOLEKCIJA!

NAUJA PAVASARIO KOLEKCIJA! Pavasario kolekcijos naujienos į jūsų spintą pavasarį atneša greičiau! Rinkitės ir puoškitės su UTENOS, kad patogu būtų kasdien. Laukiame Jūsų!

Mosaic parduotuvėje – naujas puošnių moteriškų drabužių prekės ženklas „BASTION“

Mosaic parduotuvėje – naujas puošnių moteriškų drabužių prekės ženklas „BASTION“   „BASTION“  kolekcijoje įamžinta tai, ką ypač vertina moterys ir kas niekada neišeina iš mados – moteriškumu alsuojantys gėlių motyvai, gyvūnų raštai, gausu nėrinių, blizgučiais pagyvintų audinių, moteriškas kūno linijas dailiai išryškinančių siluetų.   Pirmosios „BASTION“ kolekcijos pasirodė 1987-aisiais. Šio prekės ženklo drabužius kūrusios Estijos […]