Apie VCUP

VCUP įkurdinta daugiau nei 160 prekybos ir 50 paslaugų vietų.
Tai malonius prisiminimus žadinanti vieta mieste, kur 26 tūkst. kv. m. komercinėje erdvėje lankytojai jaučiasi jaukiai ir maloniai dėl patogaus ir išskirtinio prekybos centro išplanavimo. Čia dairydamiesi pirkinių galėsite mielai atsipūsti kavinėse ir restoranuose, su vaizdu į Vilniaus senamiestį.

Išskirtinė patogi vieta.

Prekybos centras yra svarbiausių miesto įstaigų apsuptyje greta Baltojo tilto. VCUP – puiki vieta verslo susitikimams, laisvalaikio praleidimui ir apsipirkimui. Pirmame aukšte lankytojus pasitinka ir palydi net 4 metrus siekiantis baltutėlis angelas, kurį jau spėjo pamilti VCUP pirkėjai.

20 kavinių ir restoranų, 7 terasos kviečia susitikti su draugais praleisti laisvalaikį ir atšvęsti šventes.
Kiekviename prekybos centro aukšte Jūs rasite jaukią vietelę išgerti kavos ar skaniai užkąsti.

Patogios vietos Jūsų automobiliui dengtoje ir lauko aikštelėse.

Lankytojų patogumui VCUP yra įrengta 260 vietų daugiaaukštė dengta bei 100 vietų lauko automobilių stovėjimo aikštelės. 260 vietų talpinantis penkių aukštų dengta stovėjimo aikštelė ypač džiugina žvarbiu ir lietingu oru.

Prekybos centre yra įrengtas jaukus tėvų su vaikučiais kambarys 2-ame aukšte.
Mamos ir vaiko kambarys yra erdvus ir patogus, jame patogiai galite pamaitinti, nuprausti ir pervystyti mažylius. Kambaryje nuolat palaikoma derama šiluma, švara bei tvarka.

Dovanojame Jums kasdien gerą nuotaiką ir teigiamas emocijas.
VCUP dažnai keičiasi parodos, renginiai ir mugės, lankytojams siūlome kas įdomu ir aktualu visiems mūsų pirkėjams. Atsižvelgiame į įsimintinas dienas ir šventes. Stengiamės išgirsti tai, kas pirkėjams aktualiausia šiandien ir pasiūlyti ne tik gausią pasirinkimo įvairovę, bet ir išskirtinių mėgstamų prekinių ženklų. Puiki vieta susitikti centre!

Prekybos centras VCUP savo istoriją skaičiuoja nuo 1974 metų. Taip atrodėme tada…

How to enable JavaScript in your browser