sausio 2, 2017

Akcija TOBULAM RYTUI

1-3 aukštai
 1. Akcijos pavadinimas -,,TOBULAM RYTUI“, puodelis mėgstamos rytinės kavos tik 1 Eur.
 2. Akcija vyksta Prekybos centre VCUP, kasdien nuo 8 – 10 val., kavinėse „Huracan coffee“ , „Vero cafe“, „Narvesen”, „Crustum”, „Džiugas”.
 3. Akcijoje gali dalyvauti pirkėjai – fiziniai asmenys, akcijos laikotarpiu tiksliai besilaikantys visų akcijos taisyklių.
 4. Akcijos laikotarpis iki 2017 m. gruodžio 31 d. kasdien, 8-10 val., kavinėse „Huracan coffee“(1 aukštas), „Vero cafe“ (3 aukštas), „Crustum” (1 aukštas), „Narvesen” (3 aukštas), „Džiugas”(1 aukštas).
 5. Pasiūlymas galioja vienam mažam puodeliui pasirinktos kavos: espresas, juoda kava, juoda kava su pienu, kapučinas gerti vietoje arba išsinešti.
 6. Puodelis mėgstamos rytinės kavos tik 1 Eur. Pasiūlymas galioja visoms karštoms kavoms, be priedų, iš standartinio meniu.
 7. Pasiūlymas negalioja su kavinės nuolaidų kortele, ar spec. pasiūlymais, netaikomas sveriamoms kavos pupelėms.
 8. Akcijoje negali dalyvauti organizatoriaus darbuotojai, prekybos ir renginių centro VCUP administruojančių įmonių darbuotojai, nuomininkai, jų darbuotojai ir šeimos nariai.
 9. Akcijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja savo rizika tinkamai susipažinti su akcijos taisyklėmis bei sutinka laikytis jų, o taip pat organizatoriaus priimtų akcijos sprendimų.
 10. Organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.vcup.lt. Organizatorius turi teisę nutraukti akciją ar keisti akcijos taisykles bet kuriuo jos metu.
 11. Informacija apie akciją skelbiama interneto tinklalapyje www.vcup .lt bei teikiama telefonu +370 273 1515.
 12. Esant interneto tinklapyje www.vcup.lt ir kitose informacijos priemonėse paskelbtų akcijos taisyklių neatitikimams, galioja ir taikomos interneto tinklalapyje www.vcup .lt paskelbtos akcijos taisyklės.

 

Akcija TOBULAM RYTUI

 

 

 

How to enable JavaScript in your browser